Vzduchové výplně nejsou jenom polštářky

V minulém článku jsme představili rozšíření ke strojům na vzduchové výplně, jako jsou zásobníky nebo držáky. Cílem dnešního článku je přiblížit různé druhy vzduchových výplní, které se dají s pomocí plnicích strojů využívat. Je jich celá řada a lišit se mohou jak materiálem, tak tvarem nebo velikostí.

Nafukovací balicí polštářky

Vzduchové polštářky

Jsou vyrobené z vícevrstvé PE fólie a díky tomu vysoce odolné vůči protržení. K dostání jsou v celé řadě různých rozměrů. Pro snadnou manipulaci jsou polštářky oddělené perforací.

Nafukovací bublinková fólie

Vzduchová výplň bublinková

Díky větší šířce pásu se dá používat obdobně jako bublinková fólie k obalení produktů. S tím rozdílem, že nezabere tolik místa ve skladu. K dostání je hned v několika různých podobách: bubble, quilt a tube.

Vzduchové výplně z recyklátu

Všechny typy vzduchových výplní, jak polštářky, tak bublinky, jsou k dostání také v ekologicky šetrnější variantě vyrobené z recyklovaného materiálu.

Vzduchové výplně z bioplastu PLA

Materiál PLA se vyrábí z rostlinných surovin, díky tomu je plně biologicky odbouratelný. Ideální kombinace pro bezpečný a zároveň ekologický obal. Výplně mohou mít tvar polštářků nebo pásu bublin.

Papírové vzduchové výplně

100% biologicky odbouratelné výplně vyrobené z papíru a bioplastu. K dostání ve formě polštářků nebo širších bublinkových pásů.

Antistatické vzduchové výplně

Optimální výplně pro vysoce citlivé elektronické součástky, které potřebují během přepravy antistatickou ochranu obalu.

Nafukovací bublinková fólie - srdíčka

Srdcové vzduchové výplně

Srdíčková bublinková fólie v růžové barvě zaručeně upoutá pozornost.

Nafukovací bublinkové obálky

Stroje EA2 a PA2 dokážou plnit také bublinkové obálky. Kolik místa ve skladu zabere 1000 bublinkových obálek? Rozhodně daleko víc než 1 role fólie, z které se pomocí stroje vyrobí 1000 vzduchem plněných bublinkových obálek.

Pokud vás zaujal některý z produktů, nebo byste se rádi dozvěděli více, neváhejte se na nás obrátit, rádi se vám budeme věnovat na e-mailu: info@tavobal.cz nebo na telefonu: +420 800 377 773.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *