Pronájem strojů

Stoj na výrobu vzduchových polštářků PA2/Stroj na výrobu kartonové střiže HSM Profipack C400

Zapůjčení či pronájem strojů

Zvažujete pořízení nového pomocníka do Vaší firmy a nemůžete se rozhodnout, zda se investice do stroje vyplatí? Pronajměte si stroj na zkoušku a zhodnoťte jeho výhody vy sami, nebo navštivte naši prodejnu na Praze 4 – Libuši, kde si můžete otestovat, jak stroje pracují a jaké jsou nároky na jeho obsluhu. 
K pronájmu nabízíme Stroj na výrobu vzduchových polštářků PA2 a Stroj na výrobu kartonové střiže HSM Profipack C400.

Stroj na výrobu vzduchových polštářků PA2

Stroj PA2 je jedním z nejvýkonnějších strojů na výrobu vzduchových polštářků. Tento stroj představuje ideálního pomocníka pro náročné provozy, kde je potřeba rychlost a efektivita v procesu balení. Na stroji lze použít všechny fólie označené „PA“ i „EA“, což poskytuje flexibilitu výběru materiálu dle konkrétních potřeb. Polštářky se plní až na místě, což vede k velké úspoře při skladování.

  1. rychlost plnění 25 m/min
  2. automatická detekce a přizpůsobení teploty svařování
  3. podsvícený displej
  4. možnost přenášení stroje
  5. nenáročnost na obsluhu a údržbu

Tento výkonný stroj si můžete přímo u nás na prodejně pronajmout, nebo dokonce zapůjčit na celý rok zdarma, a to v případě, že odeberete minimálně 20 rolí ročně. V případě neodebrání minimálního požadovaného množství se poté cena projednává individuálně.

V rámci pronájmu stroje dodáme potřebné fólie a navíc Vám nabídneme kompletní balící řešení včetně krabic na balení. 

Stroj na vzduchové polštářky

Stroj na výrobu kartonové střiže HSM Profipack C400

HSM Profipack C400 je skartovací stroj, kde se z kartonové lepenky vytváří výplňový materiál, tedy kartonová střiž. Vlastnictví stroje tak může být strategickým krokem pro firmy, které potřebují pružnost a kontrolu ve výrobě kartonového materiálu.

  1. rychlost plnění 8m/min
  2. šířka zpracovaného materiálu 415 mm
  3. motor 1,15 kW, 230 V, 50 Hz
  4. jednoduché a bezpečné ovládání
  5. zpracování kartonu libovolného rozměru

Při zapůjčení se skládá vratná záloha 10 000 Kč bez DPH (12 100 Kč vč. DPH). Půjčovné je 3 500 Kč bez DPH (4 235 Kč vč. DPH) / 7 dní, popř. 9 000 Kč bez DPH (10 890 Kč vč. DPH / 30 dní. Doprava stroje se počítá individuálně.

Kontaktní formulář