Přidejte se do našeho týmu

Kariéra v TAVOBAL s.r.o.

V naší společnosti TAVOBAL s.r.o. se zabýváme maloobchodním i velkoobchodním prodejem obalových materiálů, balicích a stěhovacích pomůcek, plastových přepravek a nádob, kancelářských potřeb a také gastro potřeb.

Jsme autorizovaným prodejcem společnosti Cambro (gastro), RedSteel (modulové balicí stoly), HSM (skartovací stroje). Stále také rozšiřujeme nabídku produktů s naší značkou (sami si tak určujeme parametry např. lepicích pásek na základě našich dlouholetých zkušeností).

Pokud chcete pracovat pro stabilní rostoucí firmu, jste na správném místě! V jednom areálu v Praze – Libuši máme prodejnu, 3 sklady s celkovou plochou téměř 4000 metrů čtverečních i kanceláře pro administrativní pracovníky.

V případě zájmu o některou z nabízených pozic nás kontaktujte na tel. +420 777 990 192, nebo e-mailem na tomas.just@tavobal.cz, popř. přes kontaktní formulář níže.

Náš obchodní tým rozšiřujeme o dalšího obchodního zástupce. Pokud Vás láká práce s pestrou nabídkou zboží, domluvte si s námi schůzku, vše probereme. Klikněte pro více informací.

Náš tým skladníků v Praze Libuši potřebuje další posilu. Ozvěte se a nastoupit můžete klidně hned. Klikněte pro více informací.

Do našeho týmu v Praze 4 – Libuši hledáme nového kolegu. Více informací o pozici najdete zde. 

Kontaktní formulář