OBALOVÉ KOMPLETY

Návrh balicího stanoviště na míru

Kompletní balicí stanoviště na míru

Kromě samotných obalových materiálů pro Vaše výrobky Vám také dokážeme navrhnout kompletní balicí stanoviště přesně podle Vašich potřeb. Jako každý e-shop jsme začínali od nuly a s tím, jak jsme rostli, se také měnily naše potřeby a možnosti ve skladu.

Za předešlé roky jsme vyzkoušeli mnoho skladového vybavení, takže máme velmi dobrou představu o tom, co je (i v kombinaci s konkrétními produkty a jejich obaly) vhodné používat, co urychlí a usnadní práci skladníkům. A tím také ušetří peníze celé firmě.

Co umíme

Připravíme Vám kompletní návrh balicího stanoviště do Vašeho skladu. Vždy s důrazem na vyšší efektivitu balení.

Modulové balicí stoly šíře 100-200 cm s širokou variabilitou díky volitelným modulům – držáky a pořadače na různé druhy obalových materiálů, stanoviště pro počítač, válečkový posuvník atd.

Ruční nebo poloautomatické otočné balicí stoly pro snadné ovíjení zásilek do stretch fólie.

Vhodná manipulační technika i pro ty nejmenší zásilky ušetří spoustu sil i času. Ať už to jsou malé manipulační vozíky, vozíky na přepravky, paletové vozíky nebo velké klece na zásilky, ve kterých můžete naráz naložit všechny zásilky do vozu přepravní služby.

Ve skladu ale pomohou i další stroje se specifickými funkcemi – komorové balicí stroje, svářečky folií, páskovací stroje nebo velké ovinovací stroje na balení zboží na paletách.

Poloautomatický balicí stůl

Kontaktní formulář