Balící stoly

Skvělé řešení pro e-shopy, velkoobchody nebo výrobní a spediční společnosti.

Modulární balící stoly

Modulární stoly pro balení balíků jsou skvělým řešením pro e-shopy, velkoobchody nebo výrobní a spediční společnosti. Balící stroje usnadňují nejen práci ve skladu, ale především urychlují celkový proces balení, kdy máte jistotu, že veškeré potřebné věci máte stále po ruce.

Stoly jsou k dostání v několika velikostech a variantách, navíc díky možnosti volby příslušenství si jej můžete doladit podle svých potřeb.

Kromě balících strojů nabízíme i příslušné zboží, jako jsou přídavné police, úchyty, výškové nástavce či odvíječe stretch fólií. Vše je vymyšleno tak, aby bylo balení zásilek co nejjednodušší a nejrychlejší.

Co umíme

Díky profesionálnímu balícímu stanovišti se zvyšuje produktivita a zároveň komfort pracovníků a snižuje se zároveň spotřeba balícího materiálu.

Variant je mnoho – od balícího stolu s otočnou deskou až po kompletní balící stoly, které jsou vybaveny odvíječem pro bublinkové fólie, odvíječem stretch fólie a pořadačem na krabice.

Modulové balící stoly jsou nabízeny v šíři 100 – 200 cm.

Kromě balícího stolu lze pořídit i příslušenství k balícím strojům, jako např. přídavné police, kolečka, výškové nástavce stolní desky a další.

Poloautomatický balicí stůl

Ruční balící stůl

Jedná se o manuální otočný stroj určený k efektivnímu balení stretch fólie. Stůl je vybaven deskou uloženou na dvojitých ložiskách, která umožňuje otáčení kartonu nebo balíku bez sebemenších obtíží. Ocelová otočná deska je vybavena protiskluzovým povrchem s nosností až 120 kg.

  • konstrukční materiál a vrchní část: ocel
  • nastavení výšky zavěšení strečové fólie
  • posuvný zámek kartonu
  • nastavení napnutí strečové fólie
  • horní část pokryta protiskluzovou podložkou

Kompletní balící stůl

K dostání jsou dva druhy kompletních balících stolů. V základní variantě je stůl vybaven spodním odvíječem pro bublinkové fólie, odvíječem pro stretch fólie nad pracovní plochou a pořadačem na krabice v horní části. Ke stolu lze dokoupit i další příslušenství dle potřeb.

Kontaktní formulář