KARTONOVÉ KRABICE

Individuální konstrukce, rozměry i potisk.

Krabice na míru

Krabice je bez pochyby nejpoužívanějším obalem při balení a zasílání produktů. Možností přizpůsobení krabic přesně pro Vás je nespočetně – různé rozměry, barvy, tloušťka materiálu nebo potisk firemním logem.

Samotnou kapitolou je i typ konstrukce. Potřebujete běžnou klopovou krabici? Nebo poštovní s vyklápěcím víkem? Dárkovou s okénkem pro láhev něčeho dobrého? Dodáme Vám krabici přesně podle Vašich potřeb.  

Co umíme

Kartonové krabice přizpůsobíme Vašim individuálním požadavkům. Jaké jsou ale možnosti?

FEFCO jsou standardizované konstrukce pro výrobu obalů z vlnité lepenky. Typ konstrukce je označen čtyřmi číslicemi, např. FEFCO 0201 pro běžnou krabici s se čtyřmi klopami nahoře i dole. 

Rozměry krabic je vhodné přizpůsobit rozměrům baleného zboží, aby bylo zapotřebí co nejmenší množství dalšího výplňového materiálu v krabici. Vyrobit lze malou krabičku na hrnek, ale také velkou krabici na celou paletu. 

Pevnost krabice ovlivňuje použitý typ lepenky. Na drobnosti se používá 3-vrstvá lepenka, na choulostivější zboží a na stěhování 5-vrstvá lepenka. U velkých krabic můžete narazit i na 7-vrstvou lepenku.

Vzhled krabice lze upravit 2 způsoby – barvou vnější i vnitřní barvy lepenky a také barevným potiskem. Můžete tak své zboží balit do obyčejné krabice z hnědé lepenky, ale klidně do růžové s bílým firemním logem a nápisy. Grafický návrh pro Vás zajistíme, když bude potřeba. 

Krabice s potiskem Tavobox

Kontaktní formulář