DOYPACK SÁČKY

Různé velikosti, materiály i barvy.

Doypacky na míru

Doypack sáčky jsou určeny především k balení potravin. Jejich výjimečnost je v jejich konstrukci – mají oválné dno, takže mohou samostatně stát například v prodejních regálech, ale také u zákazníka doma na polici v kuchyni apod. V horní části mají zip pro opakované otevírání a uzavírání. Vnitřní strana doypack sáčků je vždy z plastové fólie, což umožňuje sáček nahoře svařit pomocí svářečky fólií. Zákazník si pak vrchní část odtrhne přímo nad zipem, který tak může bez omezení používat. 

Na výběr jsou i různé kombinace materiálů (plast, papír, AL), které následně určují vnější barvu doypack sáčku, samozřejmě sílu materiálu a také možnost okénka na sáčku. Velikostí je několik – od 100 ml až po 3000 ml. 

Sáčky také mohou být vybaveny ventilem, který slouží k odpouštění plynů z čerstvě upražené kávy. 

Co umíme

Doypacky různých velikostí od 100 do 3000 ml. Různé materiály, u většiny možnost výběru varianty bez ventilu nebo s ventilem. Možný potisk formou samolepicích etiket. 

Doypack sáčky se vyrábí s následujícími objemy – 100, 250, 500, 750, 1000, 2000 a 3000 ml.

Ne u všech variant se ale vyrábí všechny tyto velikosti.

Doypack sáčky mají dvou- nebo třívrstvý materiál. Jejich kombinace pak určuje vzhled a pevnost sáčku. 

Na vnitřní straně je vždy fólie (CPP nebo PE), která bývá i nejsilnější vrstvou (60-110 my). Díky tomu je možné všechny doypack sáčky svařit pomocí svářečky fólií. 

Střední vrstva je buď PE fólie nebo ALU fólie. 

Vnější vrstva je PET fólie (lesklá nebo matná) nebo KRAFT (standardní nebo potahovaný). 

Kromě samotného výběru materiálu a barvy sáčku je možná i další individualizace sáčků. Nejčastější a také nejjednodušší variantou jsou samolepící etikety. Ty mohou mít různé velikosti (i s ohledem na velikost sáčku). Někdo lepí jen složení na zadní stranu, někdo třeba logo a název produktu na přední stranu. Další možností je i dlouhá etiketa, která se nalepí přes vrchní část sáčku a slouží tak v podstatě jako náhrada zavaření sáčku. 

Složitější variantou je potisk sáčků. Ten je potřeba provést již při samotné výrobě sáčků. Možný je jak celoplošný, tak i částečný potisk.  

Pro pražírny jsou vhodné doypack sáčky na kávu, které mají navíc na jedné straně integrovaný plastový ventil. Ten slouží k odpouštění plynů čerstvě upražené kávy. 

Doypack sáčky
Doypack sáčky s ventilem

Doypack sáčky s ventilem

Doypack sáčky s ventilem jsou určené především na balení pražené kávy. Čerstvě pražená káva uvolňuje velké množství plyn a právě jednosměrný ventil na doypack sáčcích zajišťuje, že se plyny nehromadí a sáček se tak nenafukuje a nepraskne. Zároveň je ale obsah sáčku chráněn před vlivy vlhkosti, vzduchu a světla.

Doypack sáčky jsou dostupné v několika provedeních:

  • kraft
  • bílý mat
  • černý mat
  • zlatý mat
  • ALU lesklé

Vzorky doypack sáčků

Chcete si před nákupem doypack sáčků ověřit vhodnou velikost, kombinace materiálů nebo celkovou kvalitu doypack sáčků? 

V kontaktním formuláři nám napište, na jakou adresu Vám máme poslat sadu vzorků zdarma

Sada vzorků obsahuje:

  • 100 ml – čirý sáček, rozměry 85×140 mm
  • 250 ml – sáček s malým okénkem, rozměry 110×185 mm
  • 500 ml – sáček s velkým okénkem, rozměry 130×225 mm
  • 750 ml – sáček bez okénka, rozměry 160×270 mm
  • 1000 ml – čirý sáček, rozměry 180×290 mm
Vzorky doypack sáčky

Kontaktní formulář